HLOHOVEC - Projekt Paradajs

Popis lokality:
Projekt Paradajs je špecifický svojou lokalitou. Nachádza sa na okraji obce Hlohovec, ešte pred cestným mostom z Leopoldova do Hlohovca, ktorý je vstupnou bránou do mesta.  Skvelé miesto pre život poskytne dostatok zelene, športových aktivít a krásnu prírodu okolo komplexu. Bude disponovať vynikajúcou občianskou vybavenosťou doplnenou o bezproblémové
dopravné napojenie všetkými smermi a novovybudovanou autobusovou zastávkou.

Popis projektu:
Projekt Paradajs bude pozostávať z 13 Bytových domov, čo bude predstavovať približne 350 bytových jednotiek. Jednotlivé budovy budú pozostávať zo 4 typických podlaží a jedného atypického strešného podlažia, ktoré bude ustúpené a disponovať bude terasami, ktoré ponúknu výhľad na široké okolie.  Krajné domy budú polyfunkčného charakteru s dostatočnou a funkčnou obchodnou vybavenosťou. Veľkou výhodou lokality bude vlastná materská škôlka. Bytový komplex Paradajs Hlohovec bude prinášať pre obyvateľov uľahčenie života, ale aj pekné chvíle strávené s rodinou a priateľmi. Jeho dominantou bude veľký zelený park s detskými ihriskami a oddychovými zónami, umiestnený v strede zóny.

Projektový manažér:
Ing. Miroslav Dekýš
0907 721 369
dekys@unico.sk

CASMAR REALITY, s.r.o.
Paulínska 19
Trnava
917 01

VEĽKÝ GROB - Srdce Grobu

Popis lokality:

Veľký Grob so svojou výhodnou polohou medzi Trnavou a Bratislavou je zaujímavou voľbou riešenia bytovej otázky. Vidiecky pokoj, výhľad na Malé Karpaty a zároveň dostupnosť mestskej infraštruktúry a občianskej vybavenosti už oslovilo viacero prisťahovalcov.

Lokalita bytového domu Srdce Grobu je v centre obce Veľký Grob. V tesnej blízkosti sa nachádza obchod Jednota, obecný úrad a autobusová zastávka. V okolí bytového domu budú vybudované nové parkovacie miesta a dostatok zelene pre spríjemnenie dňa a oddych budúcich obyvateľov. Výstavba rešpektuje vybudované dopravné vzťahy a pešie trasy.

Popis projektu:

Projekt bytového domu Srdce Grobu bude polyfunkčný bytový dom so 4 nadzemnými podlažiami. Vstup do budovy je navrhnutý tak, aby vytváral dojem pohodlia a zároveň luxusu. Na prvom podlaží budú priestory určené pre občiansku vybavenosť, kobky pre obyvateľov a nevyhnutné technické zázemie. Ďalšie 3 podlažia budú pozostávať z 27 bytových jednotiek.  Na typickom podlaží sú navrhované 2 trojizbové byty nachádzajúce sa na krajoch budovy,  3 dvojizbové byty s menšou podlahovou plochou a 4 dvojizbové byty s väčšou podlahovou plochou. Rozmery bytov sme prispôsobili aby sme vyhoveli každému záujemcovi. 

Nosné a nenosné prvky

Nosná konštrukcia bude murovaná. Priestorovú tuhosť bude zabezpečovať železobetónový veniec, na ktorom bude uložená ŽB doska. Priečky v bytoch budú taktiež murované. 

Priestranné balkóny a veľké okná

K pohodlnému bývaniu neodmysliteľne patrí priestranný balkón, ktorý vám umožní stráviť pekné chvíle v príjemných teplých mesiacoch. Môžete ho doladiť terasovým sedením a užívať si jedlo alebo oddych na čerstvom vzduchu. 

Denné svetlo je jedna s najžiadanejších kritérií pri výbere nového bývania. Vysoké okná, ktoré ponúka bytový dom Srde Grobu krásne presvetlia celý byt. 

Parkovanie

V okolí bytového domu budú vybudované nové parkovacie miesta zo zatrávňovacích tvárnic, ktoré nenarušia vzhľad zeleného okolia. Počet parkovacích miest bude dostatočný pre obyvateľov ako aj pre vaše návštevy.

Zelená vegetačná strecha

Zelená strecha vie priniesť mnoho výhod pre váš nový domov. Najpodstatnejšia je, že tlmia teplotné výkyvy rovnako v zime aj v lete. Budova bude mať v porovnaní s obyčajnou plochou strechou interiérovú teplotu nižšiu približne o 3 až 4 stupne. Ďalšou výhodou je zadržiavanie zrážkovej vody a následné vyparovanie, ktoré ochladí okolité prostredie a zvlhčí ovzdušie. Vegetačná strecha zachytáva prach, škodliviny a dokáže znížiť koncentráciu CO2. 

Vybavenie bytu:

Obklady a dlažby štandard budú v cene bytu: keramický obklad do výšky zárubne, dlažba – výber podľa ponuky (nadštandard za príplatok k cene)

Podlahy v obytných miestnostiach štandard laminátové budú v cene bytu – výber podľa ponuky (nadštandard za príplatok k cene)

Interiérové dvere štandard v cene bytu: plné dvere, obložkové zárubne bez prahu – výberu podľa ponuky (presklenie za príplatok k cene)

Sanita štandard v cene bytu: toaleta a umývadlo s príslušenstvom, 1x biela vaňa s nástennou batériou a ručnou sprchou. 

 

Projekt IBV Dvorníky – Pod Ráblom

Popis lokality:

Projekt Pod ráblom sa nachádza na južnom okraji obce Dvorníky, len pár kilometrov od miest Hlohovec alebo Trnava.  Široké okolie plánovanej výstavby disponuje obrovskými plochami zelene, ktoré môžu budúci obyvatelia využiť na krásne prechádzky. V tesnej blízkosti je supermarket, ktorý vás nedonúti cestovať dlhé trasy za potravinami. Obec Dvorníky disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.  

Popis projektu:

Pod ráblom Dvorníky je projekt, ktorý ponúka každému záujemcovi svoj kúsok raja. Je plánovaná výstavba rodinných, ale aj bytových domov. Rodinné domy budú bungalovy s prislúchajúcou parcelou približne 800m2. Bytové domy budú na okraji zóny a tak nebudú narušovať výzor domovej oblasti. Budú disponovať tromi plnými podlažiami a jedným ustúpeným podlažím.

Projektový manažér:
Ing. Miroslav Dekýš
0907 721 369
dekys@unico.sk


CASMAR REALITY, s.r.o.
Paulínska 19
Trnava
917 01

X