Autori: Bevva

Výstavba: Jar 2023

Lokalita: Dvorníky

3+

bytové domy

66+

bytových jednotiek

36+

rodinných domov

Popis lokality:

Projekt Pod ráblom sa nachádza na južnom okraji obce Dvorníky, len pár kilometrov od miest Hlohovec, Nitra alebo Trnava.  Široké okolie plánovanej výstavby disponuje obrovskými plochami zelene, ktoré môžu budúci obyvatelia využiť na krásne prechádzky. V tesnej blízkosti je supermarket, ktorý vás nedonúti cestovať dlhé trasy za potravinami. Obec Dvorníky disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. 

Popis projektu:

Pod ráblom Dvorníky je projekt, ktorý ponúka každému záujemcovi svoj kúsok raja. Je plánovaná výstavba rodinných, ale aj bytových domov. Rodinné domy budú bungalovy s prislúchajúcou parcelou približne 800m2. Bytové domy budú na okraji zóny a tak nebudú narušovať výzor domovej oblasti. Budú disponovať tromi plnými podlažiami a jedným ustúpeným podlažím.

Projektový manažér:
Ing. Miroslav Dekýš
0907 721 369
dekys@unico.sk

Galéria exteriér

Bytové domy:

V projekte sú riešené tri bytové domy, ktoré budú disponovať desiatimi jednoizbovými a dvanástimi dvojizbovými jednotkami. Na prízemí budú kobky, technické vybavenie a štyri byty, ktoré budú mať každý svoju vlastnú záhradku o výmere približne 40m2. Druhé a tretie podlažie bude typické. Na každom bude šesť bytových jednotiek. Posledné podlažie bude obytné podkrovie, na ktorom sa bude nachádzať rovnako šesť bytov. Každý byt bude mať balkón o výmere približne 3,5m2.

Bytový dom
Izolovaný rodinný dom

Izolované rodinné domy:

Plánuje sa výstavba 10 murovaných rodinných domov, ktoré budú jednopodlažne s úžitkovou plochou 130m2.  Výmera jednotlivých pozemkov bude nastavená od 800m2 a tak poskytnú dostatok priestoru pre voľnočasové aktivity svojim novým majiteľom. Každý rodinný dom bude mať k dispozícii 3 parkovacie miesta na pozemku. 

Radové rodinné domy:

V lokalite je navrhovaných 26 radových rodinných domov. Každý z nich bude mať úžitkovú plochu minimálne 110m2 a postavené budú na pozemkoch o výmere 400m2 a viac. Každý rodinný dom bude mať k dispozícii 3 parkovacie miesta na pozemku. 

8

Vybavenie bytovej jednotky a rodiného domu:

Obklady a dlažby štandard budú v cene: keramický obklad do výšky zárubne, dlažba – výber podľa ponuky (nadštandard za príplatok k cene)

Podlahy v obytných miestnostiach štandard laminátové budú v cene bytu – výber podľa ponuky (nadštandard za príplatok k cene)

Interiérové dvere štandard v cene: plné dvere, obložkové zárubne bez prahu – výber podľa ponuky (presklenie za príplatok k cene)

Sanita štandard v cene: toaleta a umývadlo s príslušenstvom, 1x biela vaňa s nástennou batériou a ručnou sprchou, prípadne presklený sprchový kút.

Galéria Interiér

Ak máte záujem, kliknite na logo

X